samo u sve za bazene

Filter za bazen IVEGA Kalahari PRO 650

2.093,08 

U cijenu je uključen PDV (25%)

  • 5 godina garancije

IVEGA Kalahari PRO 650 mm višeslojni filter izrađen je od poliesterske smole pojačane staklenim vlaknima, s plastičnim postoljem. Opremljen velikim prozirnim poklopcem i servisnim otvorom promjera 400 mm od metakrilata debljine 25 mm. Visina sloja filtracijskog medija: 1200 mm (sukladno DIN EN 16713).
Maksimalni radni tlak: 2,5 bara | Protok: 17,0 m³/h | Visina: 1800 mm

SKU: 01-I-013|

IVEGA Kalahari PRO 650 je profesionalni višeslojni filter za bazene, izrađen u Italiji prema specifikacijama brenda IVEGA. Namijenjen je korisnicima koji traže dugotrajnu, pouzdanu i visoko učinkovitu filtraciju bazenske vode.

Tijelo filtera izrađeno je od poliesterske smole pojačane staklenim vlaknima, otporno na UV zračenje i kemijske utjecaje. Visina sloja filtracijskog medija iznosi 1200 mm (sukladno normi DIN EN 16713), što omogućuje dublju i učinkovitiju filtraciju u odnosu na standardne filtere.

Opremljen je velikim prozirnim poklopcem i servisnim otvorom promjera 400 mm, izrađenim od metakrilata debljine 25 mm, koji omogućuje jednostavan vizualni nadzor i pristup unutrašnjosti filtera.

Karakteristike:

  • Promjer kućišta: 650 mm

  • Visina filtera: 1800 mm

  • Protok: 17,0 m³/h

  • Maksimalni radni tlak: 2,5 bara

  • Visina sloja medija: 1200 mm (DIN EN 16713)

  • Poklopac: prozirni Ø 400 mm, metakrilat (25 mm debljine)

  • Unutarnji premaz otporan na ozon

  • Vijci i podloške izrađeni od nehrđajućeg čelika VA4

  • Isporučuje se s poniklanim mesinganim maticama

  • Gornji unutarnji spoj je rastavljiv za lakše održavanje

  • Opremljen s manometrom i adapterom za manometar od nehrđajućeg čelika V4A

  • Kolektorski krakovi od 0,25 mm

  • Ispitni tlak: 3,75 bara

Napomena: Bočni ventil nije uključen u cijenu i potrebno ga je naručiti zasebno.

IVEGA Kalahari PRO 650 idealan je izbor za korisnike koji žele visoki stupanj filtracije, robusnu konstrukciju i jednostavno održavanje, uz pouzdanost europske proizvodnje.

Opcionalno:
• Veliko kontrolno staklo dimenzija 365 x 136 mm
• Ploča sa mlaznicama

Dimenzije:
A= 1850 mm
B= 760 mm
C= 230 mm

Težina 58 kg
Dimenzije 100 × 100 × 191 cm

Recenzije

Još nema recenzija.

Budite prvi koji će recenzirati “Filter za bazen IVEGA Kalahari PRO 650”